Menu Zamknij

Działka Żarnowska 9 647 m²

Działka inwestycyjno-budowlana Żarnowska 9 647 m², okolice

Budowlana działka kwadratowa, narożna o powierzchni 9 647 m², z prawem zabudowy pod rezydencję lub inną budowlę, uzbrojenie przy działce. W najnowszym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy z 2016 roku oferowana nieruchomość stanowi obszar uzupełnień zabudowy o dominującej funkcji zabudowy mieszkaniowo – usługowej z usługami turystycznymi. Dojazd drogą asfaltową z głównej trasy do Łeby.

Masz pytania?

Zostaw kontakt, oddzwonię

Położona w małej miejscowości letniskowej ŻARNOWSKA, która staje się atrakcyjniejsza dla turystów niż przeludniona Łeba, miejscowość rozwija się w kierunku turystycznym, dzięki temu wynajem pokoi może stać się dodatkowym źródłem dochodu na lata.

Miejsce zapewnia spokój i wypoczynek, a na wypady do Łeby blisko, dlatego miejscowość ta coraz częściej wybierana jest przez turystów na letni wypoczynek.

<span „=””>W wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

Nieruchomość pozwala na bardzo bliski kontakt z naturą gwarantującą spokój i ciszę zapewniającą pełny relaks.

Zainwestuj w siebie i swoich bliskich, zamieszkaj nad morzem, w miejscu, które zapewnia spokój i wypoczynek.

Żarnowska położona jest nad jeziorem Łebskim (pow.7140 ha), odległości do: Łeby – 3,5 km szosą, drogą rowerową 1,3 km; Mierzei Łebskiej -1 km; Morza Bałtyckiego – 2,3 km; Słowińskiego Parku Narodowego 0,7 km, lasu 0,1 km.

Mierzeja Łebska – jest to obszar wydmowo-leśny z najbardziej rozległymi w Europie polami ruchomych wydm oraz borami bażynowymi o pow. 3550 ha. Ochroną objęty jest unikatowy krajobraz oraz strefowe rozmieszczenie ekosystemów. Znajdują się tu dwie najwyższe wydmy: Łącka Góra (42m n.p.m.) i Leśna Wydma, przez które prowadzi szlak turystyczny.

Masz pytania?

Zostaw kontakt, oddzwonię

Działka blisko morza Łeba Działka nad morzem Działka k. ŁebyDziałki Żarnowska k. Łeby