Menu Zamknij

Działka Żarnowska 8 200 m²

Działka inwestycyjno-budowlana Żarnowska 8 200 m², okolice

Działka inwestycyjna, siedliskowo – budowlana o powierzchni 8 200  m² w kształcie prostokąta, dojazd z głównej trasy do Łeby. Położona w małej miejscowości letniskowej ŻARNOWSKA, która staje się atrakcyjniejsza dla turystów niż przeludniona Łeba, miejscowość rozwija się w kierunku turystycznym, dzięki temu wynajem pokoi może stać się dodatkowym źródłem dochodu na lata.

Masz pytania?

Zostaw kontakt, oddzwonię

Działka otoczona lasem, zlokalizowana w unikalnym miejscu, dająca bliski kontakt z naturą gwarantującą spokój i ciszę zapewniającą pełny relaks oraz możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji jakie proponuje kurort Łeba.

Ekologicznie czysty region z leczniczym klimatem dzięki dużej zawartości jodu i soli oraz ponadprzeciętnym nasłonecznieniu. Zainwestuj dla siebie i swoich bliskich, zamieszkaj nad morzem, w miejscu, które zapewnia spokój i wypoczynek.

Wyjątkowo atrakcyjna cena!

Żarnowska to letniskowa miejscowość położona nad jeziorem Łebskim, blisko morza, na obrzeżach Słowińskiego Parku Narodowego z pięknym mierzejowym krajobrazem z unikatowymi w Europie ruchomymi wydmami. .

Miejsce zapewnia spokój i wypoczynek, a na wypady do Łeby blisko, dlatego miejscowość ta coraz częściej wybierana jest przez turystów na letni wypoczynek.

Żarnowska położona jest nad jeziorem Łebskim (pow. 7 140 ha), odległości do: Łeby – 3,5 km szosą, drogą rowerową 1,3 km; Mierzei Łebskiej -1 km; Morza Bałtyckiego – 2,3 km; Słowińskiego Parku Narodowego 0,7 km, lasu 0,1 km.

Mierzeja Łebska – jest to obszar wydmowo-leśny z najbardziej rozległymi w Europie polami ruchomych wydm oraz borami bażynowymi o pow. 3550 ha. Ochroną objęty jest unikatowy krajobraz oraz strefowe rozmieszczenie ekosystemów. Znajdują się tu dwie najwyższe wydmy: Łącka Góra (42m n.p.m.) i Leśna Wydma, przez które prowadzi szlak turystyczny.

Masz pytania?

Zostaw kontakt, oddzwonię

Działka na sprzedaż Żarnowska Żarnowska działka na sprzedażŻarnowska - działka budowlana