Menu Zamknij

Działka Sarbsk 25,40 ha

Działka inwestycyjno-budowlana Sarbsk 25,40 haAtrakcyjna nieruchomość o powierzchni 25,40 ha, „Kraina szczęścia” malowniczo usytuowana pomiędzy jeziorami Czarne i Sarbsko, gdzie istnieją wspaniałe warunki do uprawiania windsurfingu. Otoczona lasem i 750 m niezniszczoną powiatową drogą asfaltową, będącą granicą, a pozostałe strony otaczają mieszane lasy o starym, zdrowym drzewostanie dębowo-bukowym. Z bardzo dogodnym dojazdem z głównej trasy do Łeby.

Masz pytania?

Zostaw kontakt, oddzwonię

Przy nieruchomości rośnie parowiekowy okazały dąb, na działce tryskają trzy źródełka krystalicznie czystej, zdrowej wody naturalnej, czy łatwiej o lepszą okazję? Woda, elektryczność, linia optotelekomunikacyjna (przyszłościowa łączność) w granicy.

Doskonale nadaje się na luksusowy ośrodek wypoczynkowy, ekskluzywne osiedle domków lub dużą rezydencję z polem golfowym lub gry w polo. Blisko do rezerwatu na Mierzei Sarbskiej, który jest jednym z najcenniejszych rezerwatów na polskim wybrzeżu z unikatowymi w Europie ruchomymi wydmami, a za mierzeją cudowne morze.

W najnowszym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy z 2016 roku oferowana nieruchomość stanowi obszar rozwoju zabudowy o charakterze wielofunkcyjnym.

Ekologicznie czysty region. Zainwestuj dla siebie i swoich bliskich, zamieszkaj nad morzem, naprawdę warto, do czego zachęca niewygórowana i okazyjna cena, która wynosi:

W wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

W okolicy:

Jezioro Czarne – nieskazitelna czysta źródlana woda i znaczna głębokość (ze względu na wyjątkowość, nie na każdej mapie jest ono zaznaczone).

Jezioro Sarbsko o pow.650 ha (dł.7,5 szer.1,3 km) – wspaniałe warunki do uprawiania windsurfingu (najlepsza szkółka w Polsce), do 0,5 km jest głębokość 1m, w ¾ szerokości pod dnem jeziora płynie rzeka Chełst.

Mierzeja Sarbska – jest rezerwatem o pow. 550 ha, jedyne miejsce na polskim wybrzeżu z ruchomymi wydmami parabolicznymi, jest tu cenne zagłębie międzywydmowe wypełnione torfem i dobrze zachowane bory bażynowe oraz olsy.

Masz pytania?

Zostaw kontakt, oddzwonię

25,40 ha Sarbsk blisko morza

 Sarbsk działka na sprzedaż

Sarbsk - działka budowlana